Giriş Yap Üye Ol

Üye Girişi

İlanver Makina’ya Hoş Geldiniz.

E-Posta
Şifre

Shenyang Makina

Rota Ofis Ticaret Merkezi A.Blok K12-D74 Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye

+90 0212 671 41 33 (Telefon)

+90 533 242 72 21 (Cep)

+90 533-242-72-21 (Whatsapp)

www.smtcl.com.tr

1995 yılında kurulan Shenyang Machine Tool Co, Ltd (SMTCL), Çin'de devlete ait bir şirkettir. Deneyimli bir takım tezgahı üreticisi olarak, freze merkezi dönüm ve daha geleneksel torna, CNC torna, boru diş torna, CNC freze sıkıcı ürünler dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Buna ek olarak, OEM isteklerinizi de yerine getirebiliyoruz. Biz 000410 bir stok kodu ile, Shenzhen borsasında halka açık bir şirketiz. 2004 yılında, Yunnan CY Group Co Ltd ile yeniden 150 yıldır var olan SCHIESS GmbH-Alman ağır makine araç üreticisini satın aldık. 2005 yılında, SMTCL Kunming Tezgah Fabrikası holding şirketi haline geldi. Tüm bu etkinlikler bize üç büyük sanayi kümeleri, yani Shenyang, Kunming ve Avrupa'da kurdurduğu 1700000000 dolarlık ve 2008 yılında 80.000 adet çıkış yıllık üretim ile SMTCL dünyanın ilk 7 büyük makine üreticileri arasında yer almasını sağladı.

SMTCL Üretimleri CNC takım tezgahları, CNC torna, CNC sondaj makinası, dik işleme merkezi, yatay işleme merkezi, gezer tip işleme merkezi, takım tezgahları, metal kesici ve konvansiyonel torna, radyal matkap, yatay sondaj makinesi ve çok eksenli otomatik torna dahil konvansiyonel takım tezgahları SMTCL ürünlerinden bir yelpazedir. SMTCL makineleri böylece sizin hassas işleme gereksinimlerinizi sağlayan, 300 çeşit üzerinde bulunan ve bin mevcut özellikleri ile mevcut olup, kesme zımparalama, tırtıl çekme ve freze, ya da sıkıcı, sondaj ve dönüm ürün yelpazesi de sunmaktadır. Şu anda, CNC torna ve konvansiyonel tornalar gibi ürünlerimiz yaygın otomobil, ulusal savunma ve askeri, uzay ve havacılık, demiryolu taşımacılığı gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

Müşteri Hizmetleri Büyümemizin devam etmesinin nedenlerinden birkaçı taahhüt kalite ve hizmet, ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için esnekliktir. SMTCL sadece kaliteli yüksek derecede güvenilir ürün sunmamakta, aynı zamanda yatırımın hak ettiği hizmeti de sunmaktadır. İyi eğitimli doğrudan satış gücü ve stratejik dağıtım ortakları ile, hızlı ve etkin hizmet ve yedek parça bölümüne ek olarak, size firmamız ve satın alma ile hoş bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Tereddüt etmeyin! Bizim sizin için neler yapabileceğini görmek için lütfen bize ulaşın. 
Yönetici

Merhaba

Benimle Whatsapp üzerinden konuşabilirsiniz.

12:59
Görüşmeyi Başlat