Giriş Yap Üye Ol

Üye Girişi

İlanver Makina’ya Hoş Geldiniz.

E-Posta
Şifre

GNC TEKNOLOJİ

İmes San. Sit. A blok 104 Sk. No: 25 Yukarı Dudullu Ümraniye / İstanbul / Türkiye

+90 216-471-4620 (Telefon)

+90 549-247-4084 (Cep)

Makina sektöründe lider, güçlü ve dinamik yapısı, aktif ve konusunda uzman kadrosu ile hedeflerini aşarak hızla büyüyen GNC Teknoloji , CNC Takım Tezgahları sektöründe, dünyanın liderliğini kabul ettiği, üreticilerinin Türkiye mümessilliğini başarı ile yapmaktadır. Kendi sektöründe son 6 yılın en hızlı büyüme grafiğini yakalamış olan firma, Tayvan ın bir numaralı üreticisi konumundaki VICTOR Taichung u 2014 yılında, dünyadaki tüm distribütörleri arasında en yüksek satış adetleriyle temsil etmiştir. Ülkesine AVEREX, LICO, KASUGA, ROMI gibi yüksek hız, kalite ve nitelikteki takım tezgahlarının kazandırılmasını da sağlamış olan firma, müşteri ve çalışan memnuniyetini öncelikleri olarak belirlemiş, çağdaş ve dinamik bir kuruluştur.

Genel Merkezi İstanbul İMES Organize Sanayi Bölgesi nde bulunan GNC Teknoloji, bugün 40 kişiyi aşan deneyimli kadrosu ile Türkiye nin tüm noktasında Müşterilerine en kısa sürede, en kalifiye servisi sunmayı ilke edinen GNC Teknoloji , Türkiye genelinde hizmet veren satış sonrası destek & teknik servis ekibine sahiptir, İstanbul Avrupa yakası, Ankara ve İzmirde ayrıca şubeleri bulunmaktadır.

Teknik servis ekibi tezgahların devreye alınması ve ilk kullanıcı eğitimlerinin verilmesinin yanı sıra, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak hedefiyle, satış sonrası teknik destek hizmeti sağlamaktadır. Türkiye de yaklaşık uzun yıllardır yüksek kalitesi ve teknolojisiyle tanınan Tayvanın lider üreticisi VICTOR markası, dünyada niteliği ve teknolojisiyle saygı duyulan markalar olan AVEREX, ROMI, ve LICO, GNC nin uzman teknik servis kadrosu ve yaygın teknik servis ağıyla, Türkiye pazarda en yüksek seviyede temsil edilmektedir.

GNC Teknoloji ürünleriyle, şirketler üretim verimliliklerini en üst düzeye çıkarmakta ve ürün kalite ve proseslerini geliştirmektedirler.