Giriş Yap Üye Ol

Üye Girişi

İlanver Makina’ya Hoş Geldiniz.

E-Posta
Şifre

Oktay TÜRK

Tahtalı Mah. Yaylacık Yolu Sk. No:11/1 Nilüfer / Bursa / Türkiye

+90 850-800-4040 (Telefon)

+90 541-356-5625 (Cep)

+90 541-356-5625 (Whatsapp)

www.ekolmak.com.tr

HAKKIMIZDA

    90'lı yılların teknolojisi ile üretimine başladığımız yüksek basınçlı poliüretan makinelerimizi, zaman içerisinde teknolojinin de ilerlemesiyle geliştirdik.

    Geliştirdiğimiz her makine gününün en son teknolojisiyle donatılmış olup, kalite çizgisini her geçen zaman yükseltmiştir. En iyilerin yarışına katılabilmek için en iyileri tek makinede topladık. Dünyanın en kaliteli pompaları ile sektörünün lideri olan birçok marka ve 25 yılı aşkın tecrübemizi birleştirdiğimizde ortaya Yeni Nesil Qplus Yüksek Basınçlı Poliüretan Makineleri çıkardık. Qplus adını verdiğimiz yeni nesil makinelerimiz ile Dünyanın poliüretan sektörüne adım attık. Yüzlerce makinemiz ile bu sektörde en iyilerin arasında yerimizi aldık.

    Her zaman PU sektöründe farklı çizgimizle yüksek kaliteli, cazip fiyatlı, kullanımı kolay kompakt modellerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bu nedenle müşterilerimizin uygulamalarının gereklerini dikkate alarak taleplerine, ısmarlama elbise diken bir terzi gözü ile bakmaktayız.
Yönetici

Merhaba

Benimle Whatsapp üzerinden konuşabilirsiniz.

12:59
Görüşmeyi Başlat